POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA

BIP

kampania społeczna

eporadnia PORADNIA

strona fecebook FACEBOOK

KĄCIK
DLA

DUŻYCH I MAŁYCH

strona MCO MCO

 

 

Ogłoszenie

Ważny komunikat dla osób korzystających z usług naszej placówki!

Szanowni Państwo ze względu na aktualny stan epidemiczny działalność Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nadal pozostaje zawieszona. Do dnia 16 kwietnia Poradnia nie przyjmuje dzieci i młodzieży na wizyty diagnostyczne, zawieszone są wszystkie zajęcia terapeutyczne, a także osobiste konsultacje indywidualne. Nieczynny dla interesantów pozostanie także sekretariat. Zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., za pośrednictwem platformy ePuap lub tradycyjnej poczty.

W razie konieczności uzyskania pilnej pomocy psychologiczno – pedagogicznej lub interwencji kryzysowej zapraszamy do kontaktu w godzinach 8.00-16.00 pod numerem telefonu 513-032-812, 513-032-811 lub online w aplikacji Skype pod adresem: PPP Tychy. Można korzystać także z e-poradni na naszej stronie internetowej www.ppptychy.edu.pl

Rodzice posiadający pełną dokumentację wymaganą do złożenia wniosku do Zespołu Orzekającego o wydanie orzeczenia lub opinii WWR (zaświadczenie o stanie zdrowia dziecka, wypełniony wniosek o wydanie orzeczenia/opinii, opinie psychologa, pedagoga, w razie potrzeby logopedy lub fizjoterapeuty, opinię wydaną przez przedszkole/szkołę) mogą składać wnioski pocztą lub pocztą mailową lub za pomocą skrzynki podawczej pod adresem: ppptychy

Prosimy Państwa o wyrozumiałość

Przegoń nudę

Miejska Kampania Internetowa
Przegoń nudę
organizowana przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Tychach

Szanowni Rodzice

Rusza Miejska Kampania Internetowa,, PRZEGOŃ NUDĘ’’. Chcemy w tej jakże innej rzeczywistości umocnić poczucie wspólnoty i solidarności. Naszym priorytetem jest budowanie dobrych relacji emocjonalnych, dbałość o więzi rodzinne a także dzielenie się własnym doświadczeniem w radzeniu sobie z nudą i monotonią. Chcemy publikować za Państwa zgodą na FB Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Tychach udostępnione przez Państwa zdjęcia, filmiki oraz inne nadesłane materiały pokazujące Wasze dzieci oraz Was samych i innych bliskich w różnych formach aktywności (np. kulinarnej, zabawowej, ruchowej itp.). Liczy się kreatywność. Dzielcie się Państwo z Nami swoimi pomysłami i doświadczeniem przesyłając zdjęcia i inne materiały na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pamiętajcie, że zamieszczenie na poradnianym FB zdjęcia / filmiku jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie wizerunku przez wszystkie osoby obecne na zdjęciu lub nagraniu (w przypadku osób niepełnoletnich zgoda dotyczy opiekuna prawnego). Wesprzyjcie Naszą kampanię. Chcemy, abyście Państwo byli z nami.

Administratorem danych osobowych udostępnianych w ramach akcji jest Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tychach. Dane przetwarzane będą na podstawie zgody w celu organizacji akcji i publikowane przez rok, po czym zostaną usunięte. Zgodę można w każdej chwili wycofać poprzez kontakt z organizatorem akcji, co będzie skutkowało usunięciem zdjęcia lub nagrania. Każda osoba posiada prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do przeniesienia oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sytuacji, w której przetwarzanie odbywa się z naruszeniem przepisów prawa. Dodatkowych Informacji w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych udziela organizator lub Inspektor Ochrony Danych pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Webinaria

W tym tygodniu kolejne webinaria z zakresu promowania higieny cyfrowej dzieci i młodzieży.
Spotkania mają charakter on-line , są organizowane na platformie Zoom. Wejscie do pokoju webinarowego mozliwe jest na 5 min. przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia spotkania. Informacje w poniżej:
 
1.04. na godz 15.00 zapraszamy zainteresowanych nauczycieli szkół podstawowych na webinar "Uczeń w bezpiecznej przestrzeni medialnej"
 
Weronika Grzanka is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Weronika Grzanka's Zoom Meeting Nauczyciele szkół podstawowych "Uczeń w bezpiecznej przestrzeni medialnej"
Time: Apr 1, 2021 03:00 PM Warsaw

Join Zoom Meeting
https://us04web.zoom.us/j/77746134735?pwd=NVFCdGJwcFNNQTJhQTNmQlhUdDZYQT09

Meeting ID: 777 4613 4735
Passcode: hd0aGG
 
1.04. - godz 17.00 - "Rozwój dziecka a wpływ mediów" - webinar dla rodziców i nauczycieli dzieci przedszkolnych oraz rodziców uczniów klas I-III
 
Weronika Grzanka is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Weronika Grzanka's Zoom Meeting Rodzice i Nauczyciele dzieci przedszkoli oraz Rodzice uczniów klas I - III"Rozwój dziecka a wpływ mediów"
Time: Apr 1, 2021 05:00 PM Warsaw

Join Zoom Meeting
https://us04web.zoom.us/j/72425152521?pwd=MWtmSCtVSEFzdVVIem5CaXludXZrZz09

Meeting ID: 724 2515 2521
Passcode: ZTpu7Y

 

Webinarium dla Rodziców „Dziecko/nastolatek w przestrzeni medialnej – korzyści i zagrożenia”

W roku szkolnym 2020/2021 Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tychach z wielkim zaangażowaniem realizuje działania w zakresie promowania higieny cyfrowej i edukacji związanej z bezpiecznym korzystaniem z sieci cyfrowej. Zapraszamy 17.03.2021 r.na platformie Zoom, rozpoczęcie o godz 17.00.

W czasie webinarium zostaną podjęte następujące zagadnienia:

- czas w sieci a ryzyko uzależnień,

- skutki przemęczenia cyfrowego,

- wadliwe zarządzania czasem i zgubny multitasking,

- bezpieczeństwo w social mediach.

Prowadząca: Weronika Zawisza-Grzanka (pedagog w PPP Tychy)

Link dostępu:

Join Zoom Meeting
https://us04web.zoom.us/j/75896320746?pwd=aUJJQmoyeDJ3RktqZzNMVjNVcndmQT09

Meeting ID: 758 9632 0746
Passcode: 9bhJD0

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Tychach
ul gen. Andersa 16 43-100 Tychy