POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA

BIP

kampania społeczna

eporadnia PORADNIA

strona fecebook FACEBOOK

strona MCO MCO

 

 

Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo
Od 18 maja Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tychach częściowo wznawia działalność stacjonarną. W związku z dużą ilością odwołanych wizyt podjęliśmy decyzję, iż w pierwszej kolejności obsługiwane będą dzieci i młodzież, których rodzice starają się o orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno – wychowawczych, opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka lub opinię w sprawie odroczenia od spełniania obowiązku szkolnego. W związku z powyższym rodziców tych prosimy o pilny kontakt pod numerem 513 032 811 lub 32 227 23 92 lub mailowo. Informujemy, iż osoby, których wizyty są odwołane otrzymają wiadomość SMS o podobnej treści.
W przypadku pilnej potrzeby konsultacji prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby pod w/w numery telefonu. Jeśli Państwa wizyta nie jest pilnaprosimy o kontakt po ustaniu ograniczeń epidemicznych.

 

Aktualny plan dyżurów telefonicznych w dniach 03.08-07.08  pod numerem telefonu 32 227 23 92

03.08. - godz. 8:00-12:00    Agata Szczupłakiewicz - pedagog
             godz. 12:00-16:00  Joanna Gajda - Dziuba - psycholog  
04.08. - godz. 8:00-12:00   Anita Szubert - pedagog   
             godz. 12:00-16:00  Alicja Jendrasik - pedagog
05.08. - godz. 8:00-12:00   Danuta Turoń - logopeda 
             godz. 12:00-16:00  Katarzyna Śliwińska - psycholog
06.08. - godz. 8:00-12:00    Agnieszka Witkowska - psychologMagdalena Ryś - pedagog 
             godz. 12:00-16:00  Danuta Turoń - logopeda
07.08. - godz. 8:00-12:00   Iwona Adamczyk - rehabilitant
             godz. 12:00-15:00  Agata Olczak - psycholog

Aktualny plan dyżurów telefonicznych w dniach 03.08-07.08 pod numerem telefonu  513 032 811

03.08. - godz. 8:00-16:00  Płamen Dinkov - psycholog
04.08. - godz. 8:00-16:00   Halina Walicka-Marekt - psycholog
05.08. - godz. 8:00-16:00  Halina Walicka-Marekt - psycholog
06.08. - godz. 8:00-16:00   Agnieszka Ossowska - pedagog
07.08. - godz. 8:00-16:00   Sylwia Kownacka - logopeda

 

Szanowni Państwo

ze względu na wprowadzenie w kraju stanu epidemii działalność Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej pozostaje ograniczona. Do dnia 24 maja Poradnia nie przyjmuje dzieci i młodzieży na wizyty diagnostyczne, zawieszone są wszystkie zajęcia terapeutyczne oraz spotkania grupowe, a także osobiste konsultacje indywidualne. Nieczynny dla interesantów pozostanie także sekretariat. Zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , za pośrednictwem platformy ePuap (identyfikator ppptychy) lub tradycyjnej poczty.

W razie konieczności uzyskania pilnej pomocy psychologiczno – pedagogicznej lub interwencji kryzysowej zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 513-032-811. Codzienny dyżur pełnią także pracownicy pedagogiczni online w aplikacji Skype pod adresem: PPP Tychy. Dyżury telefoniczne oraz za pośrednictwem aplikacji Skype będą odbywać się w godz. 8:00-16:00. Całodobowo działa także nasza zakładka e-poradnia, która obsługiwana jest przez psychologa.

Rodzice posiadający pełną dokumentację wymaganą do złożenia wniosku do Zespołu Orzekającego o wydanie orzeczenia lub opinii WWR (zaświadczenie o stanie zdrowia dziecka, wypełniony wniosek o wydanie orzeczenia/opinii, opinie psychologa, pedagoga, w razie potrzeby logopedy lub fizjoterapeuty, opinię wydaną przez przedszkole/szkołę) mogą składać wnioski pocztą lub za pomocą skrzynki podawczej pod adresem: ppptychy

Szkoła dla wychowawców

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tychach
uprzejmie informuje, że zajęcia psychoedukacyjne prowadzone dla
nauczycieli w formie warsztatowej pt ,,SZKOŁA DLA WYCHOWACÓW’’ będą
wznowione na terenie podani po ustaniu ograniczeń epidemicznych.
(Z wszystkimi uczestnikami zajęć nawiążemy indywidualny kontakt zapraszając do kontynuacji warsztatów.)

Przegoń nudę

Miejska Kampania Internetowa
Przegoń nudę
organizowana przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Tychach

Szanowni Rodzice

Rusza Miejska Kampania Internetowa,, PRZEGOŃ NUDĘ’’. Chcemy w tej jakże innej rzeczywistości umocnić poczucie wspólnoty i solidarności. Naszym priorytetem jest budowanie dobrych relacji emocjonalnych, dbałość o więzi rodzinne a także dzielenie się własnym doświadczeniem w radzeniu sobie z nudą i monotonią. Chcemy publikować za Państwa zgodą na FB Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Tychach udostępnione przez Państwa zdjęcia, filmiki oraz inne nadesłane materiały pokazujące Wasze dzieci oraz Was samych i innych bliskich w różnych formach aktywności (np. kulinarnej, zabawowej, ruchowej itp.). Liczy się kreatywność. Dzielcie się Państwo z Nami swoimi pomysłami i doświadczeniem przesyłając zdjęcia i inne materiały na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pamiętajcie, że zamieszczenie na poradnianym FB zdjęcia / filmiku jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie wizerunku przez wszystkie osoby obecne na zdjęciu lub nagraniu (w przypadku osób niepełnoletnich zgoda dotyczy opiekuna prawnego). Wesprzyjcie Naszą kampanię. Chcemy, abyście Państwo byli z nami.

Administratorem danych osobowych udostępnianych w ramach akcji jest Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tychach. Dane przetwarzane będą na podstawie zgody w celu organizacji akcji i publikowane przez rok, po czym zostaną usunięte. Zgodę można w każdej chwili wycofać poprzez kontakt z organizatorem akcji, co będzie skutkowało usunięciem zdjęcia lub nagrania. Każda osoba posiada prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do przeniesienia oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sytuacji, w której przetwarzanie odbywa się z naruszeniem przepisów prawa. Dodatkowych Informacji w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych udziela organizator lub Inspektor Ochrony Danych pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Tychach
ul gen. Andersa 16 43-100 Tychy